Akcja "Podaruj książkę bibliotece szkolnej"  cieszy się niezwykłą popularnością!

Księgozbiór biblioteki wzbogaciło już wielu uczniów, również nauczycieli, którym serdecznie dziękujemy!

Jesteśmy wdzięczni darczyńcom:  Pani Dyrektor Iwonie Matusik, pani Monice Żwirowskiej,

uczennicom: Karolinie Jałunin, Gabrieli Baran, Nikoli Ryszce, Martynie Słoniszko, Julii i Wiktorii Głogowskim, Paulinie Płużek, Nikoli Chmiel, Mai Parysz.

Jeśli masz w domu książkę, której już nie czytasz,  a chciałbyś podzielić się z innymi,  podaruj ją naszej bibliotece!

Akcja trwa cały rok!

Prosimy o książki w dobrym stanie i takie, które warto przeczytać! :)

Za wszystkie dary z góry dziękujemy!

Dary dla biblioteki!Pokaż galerie