Życie biblioteki szkolnej w bieżącym roku upłynęło pod znakiem…

• cyklu lekcji bibliotecznych dotyczących tego: „Jak skutecznie się uczyć?”a także  „Jak mówić wyraźnie i poprawnie?”- ćwiczenia artykulacji i dykcji
  • realizacji akcji czytelniczych: Podaruj książkę bibliotece szkolnej”; „Czytelnicze pewniaki” oraz Zaproponuj książkę”, również ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

• udziału uczniów w  konkursach bibliotecznych: „Profil facebookowy bohatera literackiego”(dla klas IV - VI) oraz Ilustracja do fragmentu opowiadania naszej uczennicy Rozalii Bajer pt. "Pieskie życie Fafika” (dla klas I - III)

Rozalii gratulujemy talentu! Uczniom dziękujemy za tak liczny udział!

Gratulujemy zwycięzcom konkursów:

KLASY I - III

I MIEJSCE: KALINA BURY III A

II MIEJSCE: ANTONINA ŚWIĄDER - KRUSZYŃSKA III A

III MIEJSCE: LILIANA BURKAT IB

WYRÓŻNIENIA:                DAWID POLAK IV D

IGOR POLEK IIIA

MILENA GIZICKA IIA

KLASY IV - VI

I MIEJSCE: KAROLINA MIZIA, ROZALIA BAJER  VD

II MIEJSCE: ALEKSANDRA KORNAS  VIC

III MIEJSCE: KINGA RUDEK, OLIWA ŻAK VIC

WYRÓŻNIENIA: NATALIA MARCHEWKA, ZOFIA MOSTOWIK V D

KARINA KAJZAR, KAROLINA JAŁUNIN VI A

Dzięki współpracy z naszym wieloletnim przyjacielem - Biblioteką Ośrodka Kultury w Brzeszczach mieliśmy okazję wziąć udział w nastepujących przedsięwzięciach:

a) warsztaty detektywistyczne z autorem książek Dariuszem Rekoszem

b) spotkanie autorskie z pisarzem dla dzieci, autorem książki „Niekrólewska wyprawa”- Krzysztofem Pławeckim

c) udział chętnych uczniów w projekcji filmu: „Jak wytresować smoka” oraz „Dumbo”

Gratulujemy uczniom naszej szkoły wygranej w konkursie

organizowanym przez Bibliotekę Ośrodka Kultury w Brzeszczach

dotyczącym cyklu przygód o Harrym Potterze „Ogniste czarowanie”.

(zdjęcia pochodzą ze strony internetowej:  ok.brzeszcze.pl/ogniste-czarowanie-konkurs-dla-fanow-harryego-pottera)

Życie bibliotekiPokaż galerieBiblioteka szkolna dziękuje i zaprasza na kolejny - pełen atrakcji - rok… :)