Samorząd Uczniowski pragnie gorąco podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym szkolnym konkursie. Bardzo ucieszyło nas tak duże zainteresowanie. Dotarło do nas aż 50 pięknych DYŃ!!!

Wasze staranie zostały docenione oraz zauważone nie tylko przez naszą społeczność szkolną. Dwanaście wybranych prac zostało wystawionych na prezentacji, w ramach promocji naszej szkoły na stoisku w Bielsku Białej w Galerii Sfera. Dzięki temu w ramach dodatkowych nagród nasi uczniowie otrzymali darmowe zaproszenie na pizze:) . W związku z tak dużą ilością pięknych prac Rada Samorządu Uczniowskiego postanowiła nagrodzić oraz wyróżnić:

I miejsce:  Igor Telega, Jakub Gara, Wiktor Dadak

II miejsce: Nadia Tomala – Gryłko, Antonina Kubiczek, Konrad Piwowar

III miejsce: Kamila Marcińczyk, Zuzanna Pędrys, Jakub Leśniak

Wyróżnienia: Wiktoria Kozendra, Katarzyna Czubaty, Piotr Danielczyk, Emilia Kordula.

A oto tylko niektóre z wykonanych prac!!!Dyniowy pokaz modyPokaż galerie