460880510 1039177307997001 7104172909717266767 n

W obliczu tragedii, która dotknęła tak wielu ludzi (także z naszej okolicy) mobilizujemy siły!!!! Od poniedziałku 23 września do piątku 4 października w naszej szkole będzie trwała zbiórka darów dla powodzian. Najbardziej potrzebne są:

Żywność długoterminowa: makaron, kasza, ryż, konserwy rybne, puszki mięsne, pasztety, pieczywo chrupkie, mleko w proszku, kaszka dla dzieci, pikle, dania instant – puree ziemniaczane, makarony, zupy instant, sosy instant, owsianki instant, budynie, kisiele, dania gotowe o długim terminie (pulpety, gołąbki, fasolka), kakao, orzechy, bakalie, czekolada, pieczywo chrupkie, batony, paluszki, krakersy, herbata, kawa sypana, rozpuszczalna, cukier.

Środki higieniczne: pieluchomajtki Seni w rozmiarze L, mydła, szczoteczki do zębów, pasty do zębów, żele pod prysznic (zapach neutralny), szampony (zapach neutralny), papiery toaletowy, ręczniki papierowe, mokre chusteczki, podpaski, wkładki higieniczne, chusteczki higieniczne w pudełku, pieluchy tetrowe.

Środki czystości: detergenty, miotły, szczotki do mycia ścian i czyszczenia kanałów, mocne, długie gumowe rękawice, rękawice ochronne, duże worki na śmieci, ścierki, proszki do prania.

Zbiórka obejmuje również koce, ręczniki, baterie, powerbanki, ładowarki, latarki.

Miejsce zbiórki:
ul. Mickiewicza – świetlica; p. Magdalena Skoczylas, p. Kinga Tumulik, p. Krystyna Kraj i p. Mirela Rudek.
ul. Lipowa – portiernia; p. Monika Wasilak-Raczek, p. Agnieszka Nowosad i p. Katarzyna Janica.

Za każde dobro z góry dziękujemy!