Dyrektor Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 5 w Brzeszczach informuje, że dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2019/2020 planowany jest w przedszkolach:

- „ Żyrafa” w Brzeszczach od 6 do 31 lipca w godzinach 6.00 – 16.00,
- „Pod Kasztanami” w Brzeszczach od 3 do 31 sierpnia w godzinach 6.00 – 16.00.

Karty zapisu można odbierać w przedszkolu „Żyrafa” i „Słoneczko” w godzinach od 7.00 – 15.00 lub pobrać ze strony internetowej www przedszkoli.

Składanie kart zapisu dziecka na dyżur wakacyjny trwać będzie od 24 czerwca 2020 r. do 26 czerwca 2020 r. w przedszkolu do którego uczęszcza dziecko. Wypełnione karty można dostarczyć osobiście lub odesłać na adres mailowy przedszkola /szkoły.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem i procedurami organizacji i bezpiecznego funkcjonowania przedszkola w okresie dyżuru, jego działalności w związku z zagrożeniem COVID-19. Nabór dzieci przedszkola na dyżur wakacyjny odbędzie się zgodnie z określonymi w regulaminie kryteriami. Dokumenty dostępne na stronie internetowej przedszkoli.
Zgłoszenie dziecka na dyżur dokonują rodzice, którzy nie mogą pogodzić aktywnej pracy zawodowej z opieką nad dzieckiem.