21 listopada tradycyjnie obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Promujemy to święto, którego pomysł narodził się w Stanach Zjednoczonych w 1973 roku pod nazwą World Hello Day. Był on odpowiedzią na konflikt pomiędzy Egiptem a Izraelem miał służyć promowaniu ideii pokoju na świecie.

W tym dniu uśmiechamy się częściej, mówimy sobie nawzajem coś miłego, pomagamy sobie nawzajem. Wiemy że pozytywna energia, którą przekazujemy innym powróci do nas ze zdwojoną silą.

W budynku na ul. Lipowej dominował kolor żółty, kolor: radości, optymizmu, energii. Uczniowie i nauczyciele nie zawiedli, prawie każdy miał żółty element stroju a co najważniejsze panowała miła, życzliwa atmosfera. Odbył się również plebiscyt na najsympatyczniejszego chłopaka i najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole.

Najsympatyczniejszą dziewczyną została Alicja Kruk z klasy 3B a Najszympatyczniejszym chłopakiem Tomasz Żak z klasy 3A. Wybrani przez uczniów najsympatyczniejsi otrzymali nagrodę, ale musieli również zjeść plaster cytryny i od razu uśmiechnąć się do zdjęcia...niby proste, ale czy na pewno... spróbujcie sami :)

,DSC 1474