W dniach 19-23 listopada w naszej szkole odbył się tydzień życzliwości, obchodzony w ramach Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień przypadającego w dniu 21 listopada.

Plan obchodów wyglądał następująco:
Poniedziałek - Przeprowadzono audycję przez szkolny radiowęzeł dotyczącą kulturalnego i życzliwego zachowania się oraz przygotowano Bramę Życzliwości.
Wtorek - Każdy uczeń przyczynił się do stworzenia ogromnego Łańcucha Życzliwości, składającego się z dobrych uczynków. Mamy nadzieję, że każdy dobry uczynek wypisany na kartce został w tym dniu spełniony!
Środa - W tym dniu obowiązywał żółty kolor ubioru na znak optymizmu i radości!
Czwartek - Przeprowadzony został plebiscyt na najsympatyczniejszą dziewczynę i chłopaka w szkole oraz stworzono szkolne drzewo życzliwości.
Piątek - Przeprowadzono audycję podsumowującą tydzień życzliwości oraz ogłoszono wyniki plebiscytu. Zwycięzcami zostali: Aleksandra Więckowska oraz Alan Parysz. Najsympatyczniejsi uczniowie w szkole otrzymali drobne upominki.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zabawę i pamiętajcie: „Małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności!”.

Organizatorem i pomysłodawcą obchodów był Samorząd Uczniowski.

ZyczliwoscPokaż galerie

Plan obchodów wyglądał następująco:

Poniedziałek- Przeprowadzono audycję przez szkolny radiowęzeł dotyczącą kulturalnego i życzliwego zachowania się oraz przygotowano Bramę Życzliwości.

Wtorek- Każdy uczeń przyczynił się do stworzenia ogromnego Łańcucha Życzliwości, składającego się z dobrych uczynków. Mamy nadzieję, że każdy dobry uczynek wypisany na kartce został w tym dniu spełniony!

Środa- W tym dniu obowiązywał żółty kolor ubioru na znak optymizmu                           i radości!

Czwartek- Przeprowadzony został plebiscyt na najsympatyczniejszą dziewczynę i chłopaka w szkole oraz stworzono szkolne drzewo życzliwości.

Piątek- Przeprowadzono audycję podsumowującą tydzień życzliwości oraz ogłoszono wyniki plebiscytu. Zwycięzcami zostali: Aleksandra Więckowska oraz Alan Parysz. Najsympatyczniejsi uczniowie w szkole otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zabawę i pamiętajcie: „Małe radości                    i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności!”.

Organizatorem i pomysłodawcą obchodów był Samorząd Uczniowski.