Dzień ŻyczliwościPokaż galerie

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował plebiscyt na najsympatyczniejszą uczennicę oraz najsympatyczniejszego ucznia „Dwójki”. Miło nam ogłosić, że zwycięzcami zostali Emilka Naglik oraz Alex Kolwalczyk.

Ponadto klasy przygotowały bardzo ciekawe „przepisy na szczęście” a chętni uczniowie stworzyli wspólnie „drzewo życzliwości”.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego nie ograniczyli jednak swojego działania jedynie do terenu szkoły. Z wielkim sercem, receptami na szczęście oraz uśmiechem na twarzy spacerowali dookoła szkoły, zachęcając wszystkich do wzajemnej życzliwości i uśmiechu.

Wierzymy, że nie tylko dziś, ale przez cały rok uczniowie, grono pedagogiczne oraz wszyscy brzeszczanie będą okazywać sobie mniejsze i większe wyrazy sympatii i wzajemnej serdeczności.