Szanowni Państwo,

dzisiaj rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021. Dzięki wsparciu MEN i Gminy Brzeszcze przygotowaliśmy bezpieczne warunki do nauki i pracy. W trosce o bezpieczeństwo uczniów i pracowników przyjęliśmy rozwiązania organizacyjne dostosowane do specyfiki naszego Zespołu. Wymagane jest noszenie maseczek lub przyłbic w przestrzeniach wspólnych oraz wietrzenie pomieszczeń.

Nowy rok szkolny to sprawdzian odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo dla nas wszystkich. Do szkoły przychodzą tylko uczniowie zdrowi, bez zakażenia górnych dróg oddechowych. Apeluję do rodziców o współpracę z dyrektorem i nauczycielami. Wierzę, że wzajemne zrozumienie i życzliwość pomogą przetrwać trudny czas epidemii oraz pozwolą na rozwój naszych uczniów – to nasze wspólne zadanie.

Życzę bezpiecznego roku szkolnego.

Dyrektor ZSP nr 5 w Brzeszczach

Iwona Matusik