Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Brzeszczach informuje, że do odwołania pracuje zdalnie. W związku z tym zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia, rozmowy w związku z kłopotami szkolnymi, przeżywanymi trudnościami, emocjami powodowanymi przez sytuację epidemiczną – zachęcamy do kontaktu.

Można to zrobić:

• telefonicznie: 32 737 46 46 - od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00-16:00,
    piątek 8:00-14:00
  • meilowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.zTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ( w tytule napisać: „do psychologa” – można, ale nie trzeba, wpisać imię, nazwisko konkretnego pracownika)
  • istnieje również możliwość rozmowy przez skypa – po wcześniejszym ustaleniu, umówieniu się na dzień i godzinę.

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim zdrowia i wytrwałości -

Zespół PPP Brzeszcze