Nasza szkoła uczestniczyła w tym roku w akcji „Szlachetna paczka”.

Cieszymy się, że uczniowie, a wraz z nimi ich rodzice oraz nauczyciele doskonale się zorganizowali i w ciągu kilku dni odpowiedzieli na wszystkie potrzeby pani Barbary.

Szczególne podziękowania należą się pani Annie Marcińczyk, która pomogła w pakowaniu prezentów oraz panom Tadeuszowi Gołbie i Piotrowi Grabowskiemu, którzy w „weekend cudów” wraz z panią Moniką, koordynatorką szkolnej akcji, pojechali z paczkami do magazynu do Kęt, a stamtąd do domu pani Barbary.

Nasza obdarowana była bardzo wzruszona i zdezorientowana. Prosiła, żeby wszystkim darczyńcom przekazać serdeczne podziękowania i świąteczne życzenia.

Najbardziej aktywni uczniowie po zakończeniu akcji zostali odznaczeni orderami życzliwości.

szlachetna paczkaPokaż galerie