Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową.
W konkursie uczestniczyli uczniowie klas od I do VIII. Komisja w swojej ocenia uwzględniała: estetykę wykonania, oryginalność pomysłu oraz wkład pracy autora. Spośród kilkudziesięciu niezwykle interesujących prac komisja wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych:

I miejsce - Jagoda Maciejczyk, klasa 3d;
II miejsce - Zuzanna Kania, klasa 4c;
III miejsce - Lena Kufta, klasa 4c;

I wyróżnienie - Emilia Naglik, klasa 5c;
II wyróżnienie- Wojciech Waleryn, klasa 1b;
III wyróżnienie- Jakub Kufta, klasa 1b

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz rodzicom za zaangażowanie w wykonanie prac. Jednocześnie pragniemy poinformować, że wszystkie ozdoby zostały przekazane na rzecz Fundacji im. Brata Alberta oraz rodziców "kochających bezgranicznie". Środki zebrane ze sprzedaży ozdób na tegorocznych kiermaszach świątecznych zostaną przeznaczone na budowę ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Jawiszowicach.