Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z ogromną prośbą. Jak Państwo wiecie nasza szkoła przystąpiła do programu Podwórka Nivea i jest jedyną szkołą powiatu oświęcimskiego, która bierze w nim udział (program ten jest skierowany tylko do szkół). Jesteśmy w rankingu na 10 miejscu. Na pierwszym jest nieduża szkoła z małej miejscowości, gdzie jest 840 mieszkańców mocno zmobilizowanych do udziału w konkursie. Do naszej szkoły uczęszcza 538 uczniów. Z tego wynika, że rodziców jest ok. 1000. W skład naszego Zespołu wchodzą dwa przedszkola – 320 dzieci a co za tym idzie 640 rodziców. Jak łatwo policzyć w naszym Zespole jest więcej uczniów niż mieszkańców wsi z pierwszego miejsca. Wiem, że niektórzy z Państwa są rodzicami zarówno dzieci z przedszkola i uczniów szkoły. Ale zakładając, że nas dorosłych jest ok. 1300 to jaki wynik moglibyśmy osiągnąć w ciągu kilku dni. Mamy nowe boisko, siłownię i teren, na którym mogłoby się pojawić Podwórko Nivea. Założenie jest takie, że ma to być nowoczesny plac zabaw OGÓLNODOSTĘPNY dla mieszkańców. Wyobraźcie sobie Państwo jak wspaniale i aktywnie moglibyście spędzić czas tuż obok Waszych domów. Zachęcam do głosowania, to tylko jeden klik codziennie do 24 czerwca 2020 r. a marzenie o nowym placu zabaw ziści się.

Bez Państwa pomocy nie damy rady, dlatego liczę, że Państwo zmobilizujecie się i wesprzecie mnie i nauczycieli w walce o PODWÓRKO MARZEŃ.

Iwona Matusik

Dyrektor ZSP 5 w Brzeszczach

Walczymy o budowę w Brzeszczach placu zabaw w konkursie "Podwórko Talentów Nivea" !

To wspaniała inicjatywa, z której wszyscy będziemy mogli skorzystać. Zagłosuj na stronie https://podworko.nivea.pl/ , na lokalizację : Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach.

Możemy głosować CODZIENNIE do 24.06.2020
Zachęcajcie do tego jak największą grupę osób!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Brzeszczach bierze udział w konkursie