W dniach 21-22 marca w naszej szkole odbyło się oficjalne powitanie wiosny. Wszyscy nauczyciele oraz uczniowie zaproszeni zostali do wspólnej zabawy!

Przyroda obudziła się do życia, a na zewnątrz panuje coraz wyższa temperatura. Zadowoleni mogą być wszyscy, którzy nie lubią zimy i mrozów. Wiosno witaj!!!!!!!!!!!!!!!

W dniu 21 marca uczniowie i nauczyciele swoim strojem powitali wiosnę. W ubiorze dominowały wiosenne kolory (zielony, czerwony, żółty, niebieski, pomarańczowy) oraz elementy kwiatowe. Było bardzo kolorowo! Przedstawiciele Samorządu odwiedzili wszystkie klasy oraz pracowników szkoły z wiosennym przesłaniem i bukiecikiem tulipanów i bazi.
Natomiast w dniu 22 marca odbyła się specjalna, dodatkowa wiosenna „Audycja z uśmiechem” oraz konkurs na najbardziej zakręconą, wiosenną fryzurę! Na głowach wielu uczniów pojawiło się wszystko co związane z wiosenną aurą i przyrodą. Na zwycięzców czekały nagrody!
Ogłoszony został również konkurs na najpiękniejszy wiosenny wystrój sali. Rozstrzygnięcie konkursu dnia 1 kwietnia!

Z okazji Pierwszego dnia wiosny życzymy wszystkim, aby wiosenna aura trwała w naszych sercach przez cały rok!!!!

Organizator: Samorząd Uczniowski

powitanie wiosny 2019Pokaż galerie