Śmierć przychodzi cicho… Niezapowiedziana, nieproszona… Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili, jest zawsze gościem nie na czas….

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 28 lutego 2021 r. zmarła pani Teresa Paszek - nasza droga koleżanka, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do życia w rodzinie, wychowawczyni w klasach 1-3 oraz wieloletni wicedyrektor ZSP nr 5 w Brzeszczach.

Była człowiekiem niezwykłym, a jej niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagała potrzebującym, krzywda innych nigdy nie była jej obojętna”. Żegnamy dobrego człowieka. Żegnamy na zawsze, bo stamtąd, dokąd poszła Śp. Teresa, już się nie wraca. To my kiedyś dołączymy do Niej.

Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia, łącząc się z nią w żalu i żałobie.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi, absolwenci, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Brzeszczach