23 czerwca w Ośrodku Kultury w Brzeszczach odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych. Podczas oficjalnej części nastąpiło przekazanie sztandaru młodszym kolegom, a pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne rodzicom wyróżniających się uczniów. Przyznano także szczególne nagrody: najlepszą absolwentką została Adrianna Bąk z klasy 8b, tytuł  „Primus Inter Pares” za życzliwość i podawanie pomocnej dłoni potrzebującym zdobył Jakub Rymarczyk z klasy 3d, a najaktywniejszą wolontariuszką wybrano Julię Piwowarską z klasy 8f. Swoje nagrody wręczyli też wychowawcy. Żegnając się ze szkołą, wspólne przemówienie wygłosili przedstawiciele klas ósmych oraz rodziców. Tego dnia nie brakowało okazji do wzruszeń, wspomnień, ale i śmiechu, ponieważ po części oficjalnej rozpoczęła się mniej formalna gala przygotowana przez uczniów klas siódmych.

Naszym absolwentom życzymy samych sukcesów i dostania się do wymarzonych szkół ?

Powodzenia❤️❤️❤️

pożegnanie absolwentówPokaż galerie