“Przez doświadczenia do wiedzy” to zajęcia, na których uczniowie klas 2a i 2c od dwóch lat odkrywają tajemnice świata fizyki, świetnie się przy tym bawiąc.

Ciekawość świata, a co za tym idzie, chęć zrozumienia i wytłumaczenia pewnych zjawisk jest czymś co staramy się na tych zajęciach rozwijać.

Uczniowie podczas zajęć opartych na doświadczeniach nabywają umiejętności: współpracy w grupie, zachowywania zasad bezpieczeństwa, utrzymywania porządku w miejscu pracy oraz kreatywności w działaniu.

Na zdjęciach przedstawione są emocje, które towarzyszą wykonywaniu eksperymentów- tak było w klasie pierwszej. Kolejna relacja z trwających zajęć już wkrótce.

Bardzo dziękuję rodzicom za wyrozumiałość i wsparcie - Renata Juras, nauczyciel fizyki.

innowacja fizykaPokaż galerie