W ramach zapoznawania się z różnymi zawodami uczniowie klas III d odbyli wycieczkę do pizzerii „Mateo” w Brzeszczach. Dzieci miały okazję zapoznać się z pracą kucharza w pizzerii. Po zapoznaniu się z techniką wykonania pizzy, wcieliły się w rolę kucharzy i przyrządziły swoje własne pizze. Każdy z uczestników otrzymał specjalną czapkę kucharską oraz fartuch. Na stanowiskach pracy przygotowano wcześniej kulki ciasta, wałek, podkładki oraz przeróżne składniki. Każdy mógł skomponować swoją, wyjątkową pizzę. Wyglądały cudownie, a jeszcze lepiej smakowały. Wszystkim kucharzom aż się uszy trzęsły! Na zakończenie uczniowie mogli spalić nadmiar kalorii w sali zabaw. Poczynania uczniów wspierała wychowawczyni klasy: Anna Piwowarczyk.

pizzeria 3dPokaż galerie