Uczniowie naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Brzeszczach brali czynny udział w 26. już Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracowali w różnych miejscach miasta kwestując na rzecz Orkiestry. Mieszkańcy byli hojnymi darczyńcami. Akcja nie udałaby się, gdyby nie zaangażowanie naszych uczniów-wolontariuszy, ich rodziców oraz nauczycieli. Dzięki rodzicom udało się zorganizować bufet z wypiekami . Artystyczny makijaż wykonywały uzdolnione plastycznie uczennice. Po zakończeniu kwestowania, w sztabie zlokalizowanym w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego, młodzież pracowała przy liczeniu zebranych pieniędzy. Z pomocą przyszli pracownicy UM w Brzeszczach oraz niezawodni rodzice i nauczyciele. Transportem i pomocą w całej akcji zajęła się Ochotnicza Straż Pożarna. Dziękujemy im za wszystko! Najmłodszym wolontariuszem okazał się Michał Nycz.
     Za wszelką pomoc i pracę w tym dniu serdecznie wszystkim dziękujemy!
Podziękowania należą się naszym dyrektorom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 za propagowanie i wspieranie akcji w środowisku szkolnym, osobisty udział w kwestowaniu oraz pracę w sztabie. Lista wolontariuszy, nauczycieli, rodziców, strażaków, urzędników biorących udział w akcji jest długa. Cała społeczność szkolna ZSP nr 5 w Brzeszczach wykazała się wielkim zaangażowaniem. Będziemy grać do końca świata i jeden dzień dłużej!
Sie ma!WOŚP 2018-1Pokaż galerieW sztabie WOŚPPokaż galerieWOŚP-2Pokaż galerie