W dniu 4.01.2018r. uczniowie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu pt. Mr Scrooge wedle Opowieści wigilijnej K.Dickensa. Spektakl odbył się w teatrze  Banialuka. To bardzo piękna, wspaniała inscenizacja ukazująca historię wigilijną. Urzekają kostiumy, scenografia oraz profesjonalizm gry aktorskiej. Przedstawienie jest bardzo pogodne, radosne, atrakcyjnie zrealizowane i zawiera ważne przesłanie. Uczniowie byli zachwyceni.

Z wizytą w teatrze BanialukaPokaż galerie

Klasa VIa i VI c po spektaklu teatralnym udała się do zakładu produkującego samochody specjalistyczne na potrzeby straży pożarnej i innych służb. Dzięki uprzejmości firmy WISS z Bielska-Białej uczniowie mogli zwiedzić zakład i zapoznać się z technologią budowy samochodów specjalnych.W firmie WISS w Bielsku BiałejPokaż galerie